Про нас

Давай знайомитися! Я Аліна Солодка-Доля - засновник і творець бренду Solodka Dolya.

Назва бренду - моє прізвище Солодка Доля. Я фаталістка по життю і вірю в силу Всесвіту, в мрії, які даються з силою їх здійснити, завжди помічаю підказки долі і намагаюся їм слiдувати. Хіба з прізвищем Доля могло бути по-іншому ?! А рік тому в моєї Долi  з'явилася солодка приставка, I я стала Солодка-Доля.

Вірю, що наші погляди збігаються!

Solodka Dolya - це не просто одяг, це речі з особливою енергетикою. У нас навіть є певні позитивні ритуали, які ми виконуемо, перед тим, як приступити до пошиття. Кожну деталь ми створюємо з великим натхненням і ще більшою любов'ю.

В образі від Solodka Dolya ти зможеш зустріти долю, отримати підвищення, успішно пройти співбесіду або отримати пропозицiю мрії. Це магічний бренд, а головна ідея - кожна дівчина заслуговує Солодку Долю, чи не так ?!

У нашому Instagram (@solodka_dolyaua) практично кожен день можна знайти передбачення, які збуваються. Ось побачиш!

Ще одна особливість нашого одягу - це солодкі назви. Наприклад, замшева сукня-сорочка називається "малинове парфе", тому що вона яскрава, легка і ніжна, що аж хочеться з'їсти. І так з кожною представленою моделлю, у нас є чорничні макаронс, і персикова панна кота. У нас можна знайти "десерт" на будь-який смак. Тільки ці солодощі позитивно впливають на фігуру і зовсiм не повнять!

Дівчина в стилі Solodka Dolya любить комфорт, цінує простоту і лаконічність, але в той же час знає, як виділитися з натовпу, віддає перевагу класиці в одязі, їжі і книгах, вона мрійниця, вірить в себе і в свою мрію!

Впізнала себе? Тоді ми точно подружимося!

Solodka Dolya